Ödeme Yöntemleri

Neden sadece EFT-Havale kabul ediyoruz?

Çünkü sizin finansal bilgileriniz bizi hiç ilgilendirmiyor! Kredi kartı numaranız ya da arkasındaki güvenlik kodunu bilmek istemiyoruz.

Müşterilerimizin sitemizden alışveriş yaparken finansal bilgilerinin çalınması ve zarara uğraması asla kabul edemiyeceğimiz bir durumdur. Her gün yeni bir internet dolandırıcılığı haberi okuyoruz. Sitemizin ödeme sistemleri ne kadar güvenli tasarlanırsa tasarlansın, ödeme işleminin güveliği sizin işlemi yaptığınız kişisel bilgisayarınızın güvenlik seviyesi ile sınırlıdır. Bu nedenle garanti altına alamayacağımız işlemler ile sipariş sayımızı arttırmak yerine sadece eft – havale yöntemi ile güvenle ödeme almayı tercih ediyoruz.

Siparişlerinizin imalatına ödemenizin hesaplarımıza geçmesinden hemen sonra başlıyor ve belirtilen süreler içerisinde tamalayarak kargoluyoruz. Tarafınıza gönderilen ürünlerin kargo görevlisinin yanında açılması zorunluluğu bulunmamaktadır. Kargoda zarar gören ürünler için müşterimize herhangi bir sorumluluk yüklemiyoruz. Ürünü beğenmeyen ve iade etmek isteyen müşterilerimizin ücret iadeleri eft-havale işlem saatleri içinde ise aynı gün, değil ise bir sonraki iş günü sabah saatlerinde gerçekleştirilmektedir.