Şart ve Koşullar.

– Sayın müşterimiz, web sitemizden alışveriş yaparak aşağıdaki şartları kabul etmiş oluyorsunuz, lütfen dikkatle okuyunuz.

– İnternet sitemizden satın almış olduğunuz ürünler ürün sayfasında belirtilen süreler içinde imal edilerek adresinize kargolanmaktadır.

– Satın almış olduğunuz ürünler PTT KARGO tarafından adresinize teslim edilecek olup, adreste bulunamamanız halinde 7 gün içinde ilgili PTT şubesinden ürününüzü teslim alabilirsiniz.

– Kargo ve paketleme kusurları nedeniyle müşterilerimize hasarlı olarak ulaşan ürünlerle ilgili sorumluluk tahtamanya.com ‘a ait olup, müşterimizin talebine göre para iadesi yada yeni ürün gönderimi yapılmaktadır. Kargoların kargo görevlisinin yanında açılması ve kontrol edilmesi gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

– Hasarlı ve kusurlu ürünler haricinde satın almaktan vazgereçek iade etmek istediğiniz ürünlerin kargo ücreti tarafınıza aittir. Ürünlerin orjinal paketinde iade edilmesi gerekmektedir.

– Memnuniyetiniz her koşulda öncelikli ilkemiz olup, herhangi bir problem yaşamanız halinde lütfen derhal bizimle iletişime geçiniz,

Alışverişiniz için tekrar teşekkür eder, iyi günler dileriz.